Pereikite prie geresnio finansinių paslaugų teikimo

Ekonomiškai efektyvus būdas gauti, pervesti ir tvarkyti tarptautinius mokėjimus bet kurioje pasaulio vietoje. Atidarykite sąskaitą vos per kelias minutes.

Pradėkite
Augame su verslo lyderiais

Viena sąskaita, visi verslo poreikiai

Nesvarbu, ar esate pradedantis individualus verslininkas, ar klestinti tarptautinės el. prekybos platforma, turime jūsų poreikiams pritaikytą sprendimą.

Individualus IBAN

Su Verifo atidaryti nemokamą tarptautinio banko sąskaitos numerį (IBAN) dar niekada nebuvo taip paprasta. Tai galite padaryti internetu atlikdami kelis paprastus veiksmus ir iškart pradėti siųsti bei gauti mokėjimus bet kurioje pasaulio vietoje.

Plačiau

SWIFT mokėjimai

Atsisveikinkite su nepagrįstai dideliais tarptautinių pervedimų mokesčiais. Naudodamiesi SWIFT galite supaprastinti savo tarptautines verslo operacijas ir sutaupyti pinigų kitiems svarbiems dalykams.

Plačiau

SEPA mokėjimai

SEPA yra geriausias būdas greitai, patikimai ir įperkamai atsiskaityti eurais. Su Verifo įmonės ir privatūs asmenys gali sklandžiai ir be rūpesčių atlikti pervedimus iš vienos SEPA zonos šalies į kitą.

Plačiau

Debeto kortelė (jau greitai)

Verifo debeto kortelė yra dar vienas fantastiškas sprendimas, integruotas į jūsų programėlę, padedantis kontroliuoti išlaidas, užblokuoti arba iš karto atšaukti kortelę, kai to prireiks. Kortelė priimama bet kurioje pasaulio vietoje, o vieninteliai išlaidų limitai yra tie, kuriuos nustatote patys.

Plačiau

El. prekybos centras

Verifo el. prekybos centras yra paprastas, tačiau platus bei efektyvus mūsų verslo klientų atsiskaitymo būdas. Integruotas į tinklalapį, jis atveria prieigą prie kredito kortelių apdorojimo, vietinių mokėjimų ir kitų naudingų įrankių, taip kuriant ypač sklandžią klientų patirtį.

Išnaudokite savo
finansines galimybes

Registruotis